Advanced Blocker

Advanced Blocker dla Symbian

Bicz na telefonicznych natrętów

Natrętna stara miłość? Niecierpliwy wierzyciel? A może telefoniczne oferty usług, które zupełnie Cię nie interesują? Advanced Blocker umożliwia zablokowanie wybranych przychodzących rozmów telefonicznych.Wystarczy zaimportować z kontaktów lub... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Praktyczny
  • Można zaimportować dane z kontaktów
  • Do wglądu historia zablokowanych zdarzeń

Wady

  • Możesz zablokować coś ważnego
  • Zajmuje dużo pamięci

Bardzo dobry
8

Natrętna stara miłość? Niecierpliwy wierzyciel? A może telefoniczne oferty usług, które zupełnie Cię nie interesują? Advanced Blocker umożliwia zablokowanie wybranych przychodzących rozmów telefonicznych.

Wystarczy zaimportować z kontaktów lub ręcznie wprowadzić numery telefoniczne mające zostać zablokowane. Od tej pory Advanced Blocker przechwyci niechciane telefony i wiadomości tekstowe SMS. Dzwoniąca osoba nie obrazi się na Ciebie, usłyszy po prostu sygnał zajętości. Odrzucone wiadomości SMS zapisane zostaną na specjalnej liście dostępnej w interfejsie programu. Ich nadejście nie będzie wywoływało sygnału dźwiękowego.

Jeśli jesteś ofiarą natrętów telefonicznych, wypróbuj Advanced Blocker. Twoi prześladowcy usłyszą sygnał zajętości i nawet się nie zorientują, że ich blokujesz.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na symbian

Advanced Blocker

Download

Advanced Blocker 2.15_

Opinie użytkowników o Advanced Blocker

Sponsorowany×